^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego łącza do komponentu iCagenda!
Brak wydarzeń w kalendarzu
Sierpień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

BIP

Piknik czytelniczy

Czytać można zawsze i wszędzie, nawet na szkolnym podwórku. Tak właśnie było podczas pikniku czytelniczego, który odbył się
20 czerwca.
 piknik
 
 W Galerii znajdują się zdjęcia w katalogu: „Piknik czytelniczy”.

Festyn Rodzinny w PSP nr 1

9.06.2017 r., w piątkowe popołudnie, spotkaliśmy się, aby wspólnie spędzić czas na Festynie Rodzinnym. Na uczniów czekało wiele atrakcji, m.in. spotkanie z policjantami, strażakami, ratownikami medycznymi, gra w szachy, dmuchany zamek. O oprawę muzyczną zadbał animator Michał. Część sportową przygotował pan Bartek. Nagrody dla najlepszych sportowców ufundowała pani Beata Bejda. Rodzice przygotowali poczęstunek. W miłej atmosferze szybko płynął czas. 
festyn 
 
 W Galerii znajdują się zdjęcia w katalogu: „Festyn”.

Wizyta w komisariacie policji

Dnia 6.06.2017r. oddział przedszkolny wraz z klasą II b wybrali się do komisariatu Policji w Jelczu- Laskowicach. Podczas wizyty dowiedzieli się na cym polega praca policjanta, jak nazywają się poszczególne elementy wyposażenia funkcjonariusza oraz w jaki sposób bezpiecznie porusza się po drogach oraz w najbliższym otoczeniu. W trakcie trwania pogadanki dydaktycznej uczniowie mogli podziwiać wyposażenie wozu policyjnego oraz wejść do miejsc przeznaczonych dla osób ukaranych.

komisari 

 W Galerii znajdują się zdjęcia w katalogu: „Wizyta w komisariacie”.

Zerówka w bibliotece publicznej

W miesiącu maju uczniowie oddziału przedszkolnego wraz z wychowawca klasy udali się do biblioteki publicznej w Jelczu Laskowicach. Podczas lekcji bibliotecznej dowiedzieli się na czym polega praca w bibliotece, jak również jak prawidłowo korzystać z księgozbioru. Pani opowiadała w sposób interesujący o budowie książki oraz w jaki sposób nalewy zachowywać się w bibliotece.

 bib

Galerii znajdują się zdjęcia w katalogu: „Biblioteka”.

Wycieczka w góry...

W maju uczniowie klas 4, 5 i 6 wraz  z wychowawcami wybrali się na wycieczkę aby zwiedzić Kraków, Zakopane oraz Kopalnię Soli w Wieliczce na trasie górniczej. Ciekawe miejsca, serdeczna atmosfera, mnóstwo atrakcji i widoki zapierające dech w piersiach - to wszystko sprawiło, że wycieczka na długo zapadnie w naszej pamięci!

Kraków

Galerii znajdują się zdjęcia w katalogu: „Wycieczka”.

Mam talent

Już po raz piąty w naszej szkole odbył się konkurs "Mam Talent", który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. W ramach konkursu dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich uzdolnień w wielu dziedzinach, m. in. : taniec, śpiew, rysunek, gra na instrumencie. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich wyjątkowych umiejętności!

talent

Święty Patryk

17 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie języka angielskiego organizowanym przez platformę edukacyjną EduNect z okazji Dnia Świętego Patryka. Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko wiedzą na temat życiorysu Świętego jak i kraju, któremu patronuje -  Irlandii, ale także znajomością języka angielskiego.  W rozgrywce wzięło udział ponad 537 uczniów z różnych szkół w Polsce. Hania Płatek, uczennica klasy 5a zajęła 3 miejsce w klasyfikacji szkół i zastała uhonorowana tytułem Mistrza Szkoły. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Patryk 

Copyright © 2013. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.