^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego łącza do komponentu iCagenda!
Brak wydarzeń w kalendarzu
Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

BIP

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Kiermasz

Wieczorem 11 grudnia nasza szkoła tętniła radosnym gwarem. Tego dnia odbył się kiermasz świąteczny poprzedzony koncertem kolęd przygotowanym przez uczniów pod kierunkiem pani Lidii Świerzko. Wszystkie klasy ustawiły własne stoiska, przy których czuwali uczniowie, rodzice i wychowawcy. Sala mieniła się barwami setek ozdób wykonanych własnoręcznie przez uczniów i ich rodziców. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ustawiono także stoiska z ciastami upieczonymi również przez najmłodszych. W powietrzu unosił się zapach zbliżających się świąt. Pani dyrektor podziękowała wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz złożyła życzenia świąteczne.

W Galerii znajdują się zdjęcia w katalogu: „Kiermasz Bożonarodzeniowy”.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

 

Święta

Spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia,
ciepłej rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole,
oraz spełnienia marzeń i pragnień w nadchodzącym 2016 roku,

wszystkim

Uczniom, Rodzicom, Absolwentom i Przyjaciołom Szkoły

składają

Pani Dyrektor, grono pedagogiczne oraz pracownicy.

Kiermasz Świąteczny

11 grudnia 2015 roku Rada Rodziców zaprasza na Kiermasz Świąteczny

W związku ze zbliżającym się terminem Kiermaszu Świątecznego prosimy Państwa o dostarczenie swoich prac do szkoły w dniach od 7 do 10 grudnia.

Prosimy też o dołączenie karteczek z proponowanymi cenami.

Zapraszamy wszystkich chętnych Rodziców do pomocy przy przygotowaniu stoisk dla swoich klas w dniu Kiermaszu od godziny 15-tej.

 

„O czym szumią drzewa”

Drzewa

W poniedziałek, 16 listopada, uczniowie klas I - III obejrzeli w Centrum Sportu i Rekreacji spektakl ekologiczny pt. „O czym szumią drzewa”. Dzieci w atrakcyjnej formie zapoznały się z tematyką dbania o środowisko naturalne. Artyści przybliżyli publiczności pojęcia z zakresu ekologii, takie jak recykling, segregacja odpadów oraz globalne ocieplenie. Dzieci bardzo żywiołowo reagowały na przedstawiane treści. Mogły również wziąć czynny udział w przedstawieniu. 

W Galerii znajdują się zdjęcia w katalogu: „O czym szumią drzewa”.

 

97. rocznica odzyskania niepodległości

Obchody

97. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę po raz kolejny stała się okazją dla wyrażenia uczuć patriotycznych przez Polaków.

        W naszym mieście uroczystości rozpoczęły się mszą św. w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Następnie wyruszył barwny pochód, w którym uczestniczyli mieszkańcy Jelcza - Laskowic, przedstawiciele władz miasta i gminy, szkoły oraz wiele instytucji działających na naszym terenie. Nie zabrakło również Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1. My także uczestniczyliśmy w uroczystościach, dając wyraz dumie i radości, wynikającej z faktu, że możemy świętować tak ważną rocznicę.  

W Galerii znajdują się zdjęcia w katalogu: „Obchody Święta Niepodległości”.

 

 

Obchody Święta Niepodległości w szkole

Niepodległość

10 listopada odbył się w naszej szkole apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie klasy V zaprezentowali przed koleżankami i kolegami wiersze okolicznościowe oraz pieśni patriotyczne. W wykonaniu pieśni patriotycznych pomagali uczniowie klasy IV oraz VI.  Uroczystość została przygotowana pod kierownictwem pana Pawła Jakubowicza, pani Jadwigi Błaszczyk-Florczyk i pani Lidii Świerzko.

W Galerii znajdują się zdjęcia w katalogu: „Święta Niepodległości”.

 

„Pasowanie na ucznia”

pasowanie

Dzień 5 listopada zapisze się w historii naszej szkoły ważną uroczystością. Dzieci z klas pierwszych zostały oficjalnie przyjęte do grona braci uczniowskiej. Towarzyszyli im w tej ważnej chwili licznie zgromadzeni goście: pani dyrektor, pan burmistrz Bogdan Szczęśniak, jego zastępca, pan Marek Szponar, przedstawiciel Rady Miejskiej, pan Krzysztof Woźniak, przedstawicielka Rady Rodziców, pani Katarzyna Kulas, ks. Marek Hula oraz rodzice i dziadkowie. Punktualnie o 9.30 uroczystość rozpoczęła się hymnem państwowym. Następnie dzieci złożyły ślubowanie oraz zostały pasowane przez panią dyrektor. Część oficjalną zakończyły okolicznościowe przemówienia przybyłych gości. Następnie dzieci (pod kierownictwem wychowawczyń: pani Beaty Skiby i pani Patrycji Hasiak) wzruszającym programem artystycznym celująco udowodniły, że w pełni zasłużyły na miano uczniów naszej szkoły.
Uroczystość zakończyła się wręczeniem przez panów burmistrzów legitymacji szkolnych i okolicznościowych dyplomów. Rodzice nagrodzili swoje pociechy gromkimi brawami oraz rożkami.

W Galerii znajdują się zdjęcia w katalogu:Pasowanie na ucznia”.

 

.

Copyright © 2013. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.