^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego łącza do komponentu iCagenda!
Brak wydarzeń w kalendarzu
Czerwiec 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

BIP

Konkurs świetlicowy

Konkurs świetlicowy
 
Mam Wam do przekazania superwiadomość! Mianowicie, pojawiła się szansa, aby NASZA świetlica zmieniła się nie do poznania. Aby marzenia się spełniły, potrzebuję Waszego zaangażowania i dobrej woli. Otóż proszę o trzy chętne osoby do udziału w konkursie pt. „Się gra się ma… Playroom z wyobraźni”, która będzie przedstawiać wymarzoną salę gier, w którą może się przemienić NASZA świetlica. Zadaniem w Konkursie jest wykonanie przez WAS, moi Kochani dowolną techniką pracy plastycznej i przesłanie zdjęcia lub skanu Pracy (plik o wadze max. 7 MB i formacie jpg, pdf lub png) do mnie na Teams(Justyna Marciniak-Cieślak), w terminie do 10 grudnia. Jednak do końca tygodnia, chciałabym poznać 3 osoby, które stawią czoła temu wyzwaniu. Możecie liczyć na moją pomoc.
Justyna Marciniak-Cieślak

Wyniki głosowania Wrocławskiego Hckathonu "Czysta woda"

Wyniki głosowania !

Zakończyło się głosowanie online oraz ocena jury konkursowego Wrocławskiego Hackathonu „Czysta woda”. Do konkursu zgłoszono 26 prac ze szkół podstawowych z Wrocławia i Aglomeracji Wrocławskiej

Z radością informuję, że jedna z naszych  drużyn znalazła się wśród laureatów.

Zespół Maxxigor zajął trzecie miejsce !!!

Zespół Czarny Onyks zajął 22 miejsce

Gratuluję i dziękuję za wsparcie i oddane głosy na naszych uczniów.

Monika Pawłowska  

http://wke.wroclaw.pl/wroclawski-hackathon-czysta-woda/

Pierwsze logowanie do Teams

Dzień dobry,

przesyłam Państwu instrukcję do pierwszego logowania do Teams - Instrukcja do pierwszego logowania na Teams

Gdyby był jakiś problem z hasłem, albo z loginem proszę napisać przez dziennik elektroniczny do Pana Darka Kijanki, albo Pana Pawła Jakubowicza.

Oddziały przedszkolne nie logują się jeszcze na Teams, materiały do "pracy-nauki-zabawy" wychowawcy będą wysyłali przez dziennik.

Aktualizacja instrukcji:

Po zalogowaniu należy zrobić weryfikację konta, nie można tego ominąć, polecam telefoniczny najprostszy sposób. Na telefon należy pobrać program "Aplikacja Microsoft Authenticator", Opis - TUTAJ

Pilne - przejście edukacji i przedszkola na naukę zdalną od 4 listopada do 20 listopada

INFORMACJA:

"Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Oławie, w odniesieniu do klasy 0A i 0B oraz klas I-III Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1, ul. Świętochowskiego 1, 55-220 Jelcz-Laskowice, odbywających się obecnie w trybie stacjonarnym i przejście na tryb zdalny, realizowany od dnia 4 listopada 2020 r. do dnia 20 listopada 2020 r., mając na uwadze ustalenia z dochodzenia epidemiologicznego oraz po dokonaniu oceny epidemiologicznej placówki." - informacja z sanepidu.

Szanowni Państwo informację otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym po godzinie 14.30, dlatego od razu i na bieżąco staramy się Państwa informować. Zarówno dla Nas jak i Państwa jest to sytuacja trudna, która zmusza nas do kolejnej zmiany planu zajęć, dlatego prosimy o cierpliwość. W dniu dzisiejszym będą pojawiały się aktualizacje dotyczące wprowadzanych zmian wraz z informacją, kiedy wejdą one w życie.

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja Szkoły

Aktualizacja godzina 15:55:

Zmiany dotyczące nauki w trybie zdalnym w klasach I-III oraz w oddziałach przedszkolnych „0” będą podane do wiadomości Rodziców poprzez dziennik elektroniczny przez wychowawców danych klas. Zajęcia i wymiar trwania zajęć będzie dostosowany do możliwości i wieku uczniów.

Nauka zdalna w klasach 4-8 bez zmian.

Aktualizacja godzina 20:00:

Szanowni Państwo, jeżeli będzie problem z logowaniem do Teams ucznia, proszę przez dziennik elektroniczny napisać  o tym problemie do Pana Darka Kijanki, albo Pana Pawła Jakubowicza.

Nauka zdalna od 2 listopada

Szanowni Państwo,
1. Od 2.11. w klasach IV-VIII wszystkie lekcje odbywają się w czasie rzeczywistym na platformie Microsoft Teams wg planu z 1 września.
2. Język angielski oraz religia w oddziałach przedszkolnych oraz w klasach I-III prowadzone są w trybie stacjonarnym.
3. Uczeń ma obowiązek uczestniczyć w zajęciach. Obecność jest sprawdzana przez nauczyciela.
4. Uczeń i rodzice/opiekunowie są informowani o otrzymywanych ocenach za pomocą dziennika elektronicznego.
Życzymy Państwu zdrowia. Prosimy, aby dbali Państwo o siebie i swoich najbliższych.
Dyrekcja szkoły

Zmiana planu klasy 0 - 3

Szanowni Państwo,
W związku ze sprzeciwem części rodziców dotyczącym przejścia wszystkich klas na pierwszą zmianę, informujemy, że od 27 października (wtorek) wszystkie zajęcia odbywają się według starego planu.
Z poważaniem
Dyrekcja szkoły

Informacja

Szanowni Państwo,

W związku z możliwym kontaktem z osobą zakażoną COVID-19  prosimy o zwrócenie uwagi na stan zdrowia dziecka i w przypadku wystąpienia niepokojących objawów prosimy o kontakt z lekarzem rodzinnym.

Dyrekcja szkoły

Copyright © 2013. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.