^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego łącza do komponentu iCagenda!
Brak wydarzeń w kalendarzu
Maj 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

BIP

X GMINNY KONKURS INFORMATYCZNY

Po raz kolejny nasza szkoła była gospodarzem i organizatorem Gminnego Konkursu Informatycznego. Gościliśmy reprezentacje uczniów z PSP nr 3 z Jelcza-Laskowic, z Wójcic oraz z Minkowic Oławskich.

 

Pierwsza część konkursu polegała na wypełnieniu testu z wiedzy informatycznej, druga na zastosowaniu tej wiedzy w praktyce.

Miło nam poinformować, że pierwsze miejsce zajął uczeń naszej szkoły Cezary Czetyrba, drugie - uczeń PSP nr 3 z Jelcza-Laskowic - Mikołaj Chorązki, trzecie - uczeń naszej szkoły - Szymon Jurczyński. W sumie w konkursie wzięło udział 12 zawodników (po 3 z każdej placówki). Oprócz laureatów naszą szkołę reprezentował Hubert Sobieraj. Wszyscy uczniowie otrzymali słodki poczęstunek, dyplom oraz nagrodę pocieszenia.

Nagrody i dyplomy wszystkim uczniom wręczała pani dyrektor Małgorzata Engel. Za trzy pierwsze miejsca uczniowie kolejno otrzymali opaskę na rękę Huawei, słuchawki JBL, głośnik bezprzewodowy JBL. Również nauczyciele za przygotowanie swoich uczniów i za pracę w komisji konkursowej otrzymali podziękowania.

Gratulujemy i już dziś zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

Dariusz Kijanka

Copyright © 2013. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.