^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego łącza do komponentu iCagenda!
Brak wydarzeń w kalendarzu
Październik 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

BIP

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE NA PŁYWALNI MIEJSKIEJ W JELCZU-LASKOWICACH

ZASADY  OBOWIĄZUJĄCE  NA   PŁYWALNI  MIEJSKIEJ 

W  JELCZU-LASKOWICACH  PODCZAS  ZAJĘĆ  SZKOLNYCH

 

  1. Niniejsze zasady zawierają najważniejsze zalecenia i przepisy dotyczące bezpiecznego korzystania z obiektu Pływalni Miejskiej w Jelczu-Laskowicach przez uczniów w trakcie zajęć nauki i doskonalenia pływania.
  2. Uczniowie są dowożeni na Pływalnię komunikacją miejską. W zajęciach biorą udział dzieci zdrowe i przygotowane do zajęć, posiadające stroje kąpielowe, klapki, ręcznik, czepek i okularki. Osoby nieprzygotowane do zajęć nie będą wpuszczane na obiekt. Każda osoba wchodząca na Pływalnię / pomieszczenie przy kasie / obowiązana jest posiadać założoną maseczkę na nos i usta oraz przed wejściem do szatni zdezynfekować ręce.
  3. W szatni maseczki są ściągane, uczniowie przebierają się i obowiązkowo biorą prysznic korzystając z mydła. Zalecana jest dezynfekcja rąk.
  4. Po wejściu na halę basenową należy stosować się do zaleceń regulaminu dotyczącego bezpieczeństwa oraz do poleceń nauczycieli, instruktorów i ratowników.
  5. Każde wyjście z hali basenowej musi być zgłoszone prowadzącemu zajęcia. Po skorzystaniu z toalety obowiązkowo należy umyć i zdezynfekować ręce.
  6. Po zakończonych zajęciach należy udać się do szatni, wziąć prysznic, wysuszyć włosy i ubrać się. Przed wyjściem z szatni należy założyć maseczkę. Przebywając w pomieszczeniu przy kasie zalecana jest dezynfekcja rąk.
  7. Po zakończonych zajęciach należy sprawnie opuścić obiekt w celu uniknięcia nakładania się grup i tworzenia tłoku.
  8. W przebieralni i pomieszczeniu przy kasie dopuszczalne jest przebywanie max. 4 rodziców na klasę do pomocy dzieciom w przebraniu i podczas suszenia włosów. Obowiązuje ciągły nakaz noszenia maseczki na nos i usta.
Copyright © 2013. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.