GMINNE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Reprezentacja naszej szkoły 7 października brała udział w gminnych sztafetowych biegach przełajowych. Zawody odbywały się nad stawem w Jelczu-Laskowicach, a uczniowie mieli do pokonania dystans 600m. W rywalizacji brały udział trzy szkoły: PSP nr 1, PSP nr 3 oraz PSP w Miłoszycach.
Opiekunami reprezantacji byli nauczyciele wychowania fizycznego: Bartosz Roskosz i Krzysztof Szymalak.
W igrzyskach dzieci w rywalizacji dziewcząt wygrała reprezentacja naszej szkoły przed PSP nr 3 i szkołą z Miłoszyc. Wśród chłopców nasi reprezentanci zajęli drugie miejsce, a wygrali uczniowie ze szkoły nr 3.
W igrzyskach młodzieży szkolnej w rywalizacji dziewcząt nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce. W rywalizacji chłopców wygrali nasi uczniowie.
Skład reprezentacji dziewcząt igrzyska dzieci: Oliwia Smaczna, Hanna Wota, Lena Kłapouch, Amelia Karmelita, Maja Jasińska, Natalia Jaguś.

Skład reprezentacji chłopców igrzyska chłopców: Hubert Langaj, Kosma Słowiński, Igor Karmelita, Maciej Strzelecki, Kacper Marczuk, Bartosz Mackiewicz
Skład reprezentacji dziewcząt igrzyska młodzieży: Dagmara Gierczak, Aleksandra Krajewska, Dobrosława Januszewska, Alicja Jankowska, Monika Mackiewicz, Julia Kaczmarzyk, Zuzanna Zawialska, Maria Olejnik
Skład reprezentacji chłopców igrzyska młodzieży: Patryk Mroszczyk, Vadym Popov, Maksym Belebkha, Paweł i Filip Zabawka, Dawid Kolano i  Piotr Paprocki.

Zdjęcia w Galerii 2021/2022: Biegi Sztafetowe Przełajowe