Rozkład jazdy autobusów do i ze szkoły(dodano dodatkowe autobusy na czerwono zaznaczone):
Linia 21: Nowy Dwór, Piekary:
Przywozy do PSP nr 1: 7:11, 9:46, 10:50, 11;40
Odwozy z PSP nr 1: 13:08, 14:55, 15:30, 16:30,
Linia 22: Dębina, Chwałowice:
Przywozy do PSP nr 1: 7:13, 9:48, 10:50, 11;40
Odwozy z PSP nr 1: 13:11, 14:55, 15;30, 16:30,
Linia 23: Grędzina:
Przywozy do PSP nr 1: 7:13, 9:44, 11:37
Odwozy z PSP nr 1: 13:50, 15:30, 16:39
Uczniowie w czasie jazdy musza posiadać legitymację szkolną.
Nowy rozkład od poniedziałku 28 września 2020:
Dębina, Chwałowice i Dębina, Chwałowice