Rozkład autobusów szkolnych
Linia 21: Nowy Dwór, Piekary
Przyjazdy do PSP nr 1 - 7:11, 9:46, 10:50, 11:40.
Odjazdy z PSP nr 1 – 12:10, 13:08, 14:55, 15:30, 16:33.
Linia 22: Dębina, Chwałowice
Przyjazdy do PSP nr 1 - 7:13, 9:48, 10:50, 11:40.
Odjazdy z PSP nr 1 – 12:10, 13:11, 13:45, 14:55, 15:30, 16:30.
Linia 23 Grędzina
Przyjazdy do PSP nr 1 - 7:13.
Odjazdy z PSP nr 1 - 13:50, 15:30