Podziękowanie za pierwszą Zbiórkę rzeczy dla Ukrainy

Szkoła wielkością mała, ale ludzie z wielkimi sercami tu są…
Odnośnie naszej akcji zbiórki dla Ukrainy z zeszłego tygodnia.
Zebraliśmy bardzo dużo rzeczy z listy. Wór bandaży elastycznych, kartony plastrów, wody utlenionej, bandaży opatrunkowych, karton opatrunków jałowych, karton maści przeciwbólowych i leków. Zdarzyły się też termometry, siatki opatrunkowe i kilka apteczek 1wszej pomocy.
Ze środków higieny: pampersów góra, papier toaletowy, chusteczki nawilżające, żele pod prysznic, szampony, pasty, szczoteczki, karton bielizny i wiele koców.

Segregowałyśmy to 3h w szkole i sporo się nadźwigałyśmy, ale to nic.
Chciałabym wszystkim serdecznie podziękować za nawet najmniejszy wkład i włączenie się w akcję.
Środki te pojechały transportem z Urzędu Miasta Oława na granicę, tam zostaną przekazane bezpośrednio Fundacjom, które działają na miejscu.

My jesteśmy w kontakcie i zbieramy informacje na temat kolejnych potrzeb. Jeśli taka lista powstanie i będzie trzeba wsparcia, damy Wam znać, co i kiedy konkretnie.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak duży odzew i mobilizację w tak krótkim czasie.

Ps. Niebawem zaktualizujemy wpis i wrzucimy zdjęcia.