^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego łącza do komponentu iCagenda!
Brak wydarzeń w kalendarzu
Czerwiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

BIP

XIII GMINNY KONKURS INFORMATYCZNY

Dnia 22 maja 2024 r. nasza szkoła zorganizowała XIII Gminny Konkurs Informatyczny. Do rywalizacji zaprosiliśmy wszystkie szkoły podstawowe z terenu naszej gminy. Każdą ze szkół mogło reprezentować troje uczniów.

       Pierwsza część konkursu polegała na rozwiązaniu testu z wiedzy informatycznej, druga na zastosowaniu tej wiedzy w praktyce.

       Miło nam poinformować, że pierwsze i drugie miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły.

  • I m. - Marcin Kulas (PSP nr 1 Jelcz-Laskowice),
  • II m. - Aleksandra Kłosowska (PSP nr 1 Jelcz-Laskowice),
  • III m. - Michał Musiał (PSP nr 2 Jelcz-Laskowice).

W sumie w konkursie wzięło udział 12 zawodników. Oprócz Marcina i Oli naszą szkołę reprezentował również Mikołaj Bialik. Wszyscy uczniowie otrzymali słodki poczęstunek, dyplom oraz nagrodę pocieszenia.

       Za trzy pierwsze miejsca uczniowie kolejno otrzymali słuchawki JBL, głośnik multimedialny do karaoke i plecak dostosowany do laptopa. Również nauczyciele (opiekunowie uczniów z poszczególnych szkół) za przygotowanie swoich uczniów i za pracę w komisji konkursowej otrzymali podziękowania.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i już dziś zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym :)

inf

Copyright © 2013. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.