
15.04.2025 rozstrzygnięto konkurs. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie upominki,bo wykonali wspaniałe i piękne prace. Na podium stanęli:
I miejsce Sara Kotwa
II miejsce Krzysztof Cichoń
III miejsce Wiktori Markowski
Wyróżnienia trafiły do:
Janiny Perlak, Aleksa Szymańskiego i Zofii Misiuny.
Jeszcze raz wszystkim gratuluję i dziękuję za udział w konkursie. Zapraszam do udziału w kolejnych.
Organizator: Marta Seretna

