^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

info :
Nie znaleziono opublikowanego łącza do komponentu iCagenda!
Brak wydarzeń w kalendarzu
Czerwiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

BIP

XIII GMINNY KONKURS INFORMATYCZNY

Dnia 22 maja 2024 r. nasza szkoła zorganizowała XIII Gminny Konkurs Informatyczny. Do rywalizacji zaprosiliśmy wszystkie szkoły podstawowe z terenu naszej gminy. Każdą ze szkół mogło reprezentować troje uczniów.

       Pierwsza część konkursu polegała na rozwiązaniu testu z wiedzy informatycznej, druga na zastosowaniu tej wiedzy w praktyce.

       Miło nam poinformować, że pierwsze i drugie miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły.

 • I m. - Marcin Kulas (PSP nr 1 Jelcz-Laskowice),
 • II m. - Aleksandra Kłosowska (PSP nr 1 Jelcz-Laskowice),
 • III m. - Michał Musiał (PSP nr 2 Jelcz-Laskowice).

W sumie w konkursie wzięło udział 12 zawodników. Oprócz Marcina i Oli naszą szkołę reprezentował również Mikołaj Bialik. Wszyscy uczniowie otrzymali słodki poczęstunek, dyplom oraz nagrodę pocieszenia.

       Za trzy pierwsze miejsca uczniowie kolejno otrzymali słuchawki JBL, głośnik multimedialny do karaoke i plecak dostosowany do laptopa. Również nauczyciele (opiekunowie uczniów z poszczególnych szkół) za przygotowanie swoich uczniów i za pracę w komisji konkursowej otrzymali podziękowania.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i już dziś zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym :)

inf

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025. Całą otrzymaną kwotę w wysokości 12 tysięcy złotych oraz 3 tysiące wkładu własnego szkoła przeznacza na zakup nowości wydawniczych oraz lektur szkolnych.

W najbliższych miesiącach odbędą się wybory książek. Każdy uczeń może zadecydować i wybrać książki, które są najciekawsze, ulubione i warte polecenia.

unnamed

XXIV GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 17 kwietnia 2024 r. uczniowie klas I-III naszej szkoły wzięli udział w XXIV GMINNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM. Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa w Minkowicach Oławskich. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów: Julia Maciejko kl. 1a, Iga Sieczkowska kl. 1b, Zofia Czarny kl. 2a, Maja Kozłowska kl. 2b, Michał Przybyłek kl. 3a i Maksymilian Kulczycki kl. 3b.
Konkurs przebiegał w serdecznej i miłej atmosferze. Występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje. Uczniowie naszej szkoły wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne. Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani, jednak komisja musiała wyłonić najlepszych recytatorów. Z naszej szkoły wyróżnienia otrzymali: Iga Sieczkowska, Maja Kozłowska i Maksymilian Kulczycki. Uczniowie wrócili zadowoleni z uśmiechem na twarzy, dyplomami i nagrodami.
Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy talentu artystycznego, dziękujemy za dzielenie się pięknem poezji, reprezentując naszą szkołę.
 
konkurs1

Gminny Konkurs Matematyczny klas 7-8

10.04.2024r. odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Matematyczny klas 7-8. Gościliśmy uczniów oraz ich opiekunów z PSP w Miłoszycach, PSP w Minkowicach Oławskich, PSP 2 i PSP 3 w Jelczu-Laskowicach. Zadania konkursowe przygotowała p. Agata Włodarczyk, a o dekoracje zadbała p. Monika Nocoń.

W tym roku nasza drużyna w składzie: Aleksandra Kłosowska (kl. 8a), Marcin Kulas (kl. 8a) i Szymon Papuga (kl. 7a) rozwiązała wszystkie zadania bezbłędnie i zajęła I miejsce. II miejsce zajęli uczniowie z PSP 2, III miejsce z PSP 3 w Jelczu- Laskowicach. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Zdjęcia znajdują się w Galerii 2023/2024Konkurs matematyczny

KONKURS ORTOGRAFICZNY

10.04.2024 w PSPnr2 w Jelczu- Laskowicach  odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny pt. "Mistrz Ortografii Miasta i Gminy Jelcz- Laskowice". Wzięli w nim udział uczniowie z naszej szkoły. Byli to : Anna Mroszczyk kl.6a, Jakub Chajdas kl. 6a oraz Kacper Perner z klasy 5a. Konkurs przebiegł pomyślnie, składał się z dwóch części. Pierwsza - dyktando,  druga - test ze znajomości zasad ortograficznych.  Nasi przedstawiciele uplasowali się poza podium, jednak każdy otrzymał nagrodę oraz pamiątkowy dyplom. Pełni optymizmu czekamy na przyszły rok, aby znów stanąć do walki o tytuł mistrza. Dziękujemy organizatorom za miłe i życzliwe przyjęcie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Opiekunem reprezentacji szkoły była p. Marta Seretna.

Zdjęcia znajdują się w Galerii 2023/2024: Konkurs ortograficzny

Konkurs plastyczny „Szkoła w wyobraźni za 50 lat”.

Konkurs plastyczny „Szkoła w wyobraźni za 50 lat”.

Odbył się on w marcu w PSP nr 1 w Jelczu – Laskowicach. Był podzielony na dwie kategorie wiekowe: klasy 0-4 i klasy 5-8. Wzięło w nim udział 50 uczniów. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy. Trzy najlepsze prace w swoich kategoriach wiekowych zostały uhonorowane nagrodami specjalnymi. Zwycięskie  prac zostały umieszczone w Kapsule czasu, która następnie znajdzie się w murach nowo powstającej części szkoły.

Zwycięzcy

 KLASY 0-4

 1. Hania Augustyn-kl. 2a
 2. Maja Kozłowska-kl.2b
 3. Aleksander Kowal-kl.4b

KLASY 5-8

 1. Lena Kamińska–kl.5a
 2. Maja Łysiak–kl.6b
 3. Martyna Stojanowska-kl.5a

Gratulujemy! Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Zdjęcia znajdują się w Galerii 2023/2024: Szkoła za 50 lat

Konkurs plastyczno – matematyczny pt.„Znany matematyk”.

Konkurs plastyczno – matematyczny pt. „Znany matematyk”.

Odbył się on w marcu w naszej szkole. Brali w nim udział uczniowie klas 4-8. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Trzy najlepsze prace, spośród zwycięzców, zostały wysłane do Warszawy, na konkurs ogólnopolski.

Zwycięzcy:

 1. Aleksandra Kłosowska- kl.8a
 2. Jurij Oleksiuk- kl. 7a
 3. Eliza Bielecka- kl.6a
 4. Kacper Perner- kl.5a
 5. Kacper Piwiński- kl.5b
 6. Jan Seretny- kl.4a

Gratulujemy! Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Copyright © 2013. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Jelczu-Laskowicach Rights Reserved.